Zář
  18
  So
  Tenneco open door day – zrušeno v areál firmy Tenneco
  Zář 18 @ 10:00 – 14:00

  V rámci hodkovických slavností se DanGar Six představí i zde, a to v areálu firmy Tenneco, kde bude probíhat den otevřených dveří. Hrací čas smržovské grupy je stanoven od 10 do 14 hodin.

  Jablonecké podzimní slavnosti v Letní scéna Eurocentra
  Zář 18 @ 19:00 – 19:45

  Jablonecké podzimní slavnosti opět nabídnou stylový stánkový prodej a celodenní kulturní program. Na Mírovém náměstí, na náměstí Dr. Farského a v Podhorské ulici si budou moci návštěvníci v téměř 60 stáncích pořídit regionální produkty, kvalitní vína, med i koření, dárkové předměty, šperky, keramiku, kožené zboží, přírodní kosmetiku a spoustu dalšího. Chybět nebudou ani zabijačkové a sýrové speciality, koláče či perníčky. A teď konkrétně k hudebnímu programu. Smržovská grupa vystoupí v sobotu 18. září na letní scéně Eurocentra v 19 hodin. Ovšem pódium bude zaplněné jak v pátek, tak i v sobotu vždy od 10 hodin, takže se na sobotní show DanGarů můžete řádně připravovat již v průběhu dne 🙂 Těšíme se na vás a očekáváme vás v hojném počtu!!!

  Říj
  2
  So
  Motosraz Jesenný – bude upřesněno v sokolovna Jesenný
  Říj 2 @ 19:00 – 22:30

  Společný koncert s kapelou O-way – bude upřesněno.

  Říj
  9
  So
  DanGar Six & V.A.R. ve Vratislavicích v Pivovarská hospoda Konrad
  Říj 9 @ 20:30 – 23:30

  V pivovarské hospodě ve Vratislavicích nad Nisou, která se nachází těsně před areálem pivovaru Konrad, do vás napumpují  noc plnou metalu společně kapely V.A.R. a DanGar Six. V sobotu 9. října se pivovar bude otřásat v základech a vy se tak máte na co těšit. Co víc si přát než metloš přímo u zdroje piva? Snad jen, aby to pivo nedošlo 🙂  Takže buďte na místě včas, předpokládaný ostrý start je v půl deváté a vás tak čeká 4 hodinová palba kytar, které budou i tentokrát pálit ostrými. Metal s váma!!!

  Říj
  16
  So
  Noc plná rock-metalu ve Velkých Hamrech – v jednání v Kulturní dům Velké Hamry
  Říj 16 @ 20:00 – 23:45

  Celovečerní zábavu s DanGar Six pro vás připravujeme v kulturním domě ve Velkých Hamrech. Vše je teprve v jednání, ale 16. října by to mělo klapnout a vy se tak budete moc těšit na čtyři hodiny živého rockmetalu v podání smržovské grupy.

  Říj
  23
  So
  Vaťák & DanGar Six v Nároďáku v Nároďák Jaroměř
  Říj 23 @ 18:00 – Říj 24 @ 1:00

  Rock ‚n‘ rollová mekka královehradeckého kraje, Nároďák Jaroměř, vás ve spolupráci s Kluboofkatv a radiem HEY, zvou na společný koncert smržovské rock-metalové bandy DanGar Six a revivalové smečky Vaťák, který se uskuteční v sobotu 23. října od 18 hodin. Detaily akce jako jsou vstupenky, line-up a další budou teprve upřesněny, ale už teď se můžete těšit na pořádnou nálož muziky.

  Lis
  20
  So
  DanGar Six Birthday no.8 v CD Club Liberec
  Lis 20 @ 19:00 – 23:45

  Již osmé kapelní narozeniny smržovského ansámblu se chystají po roční pauze opět do libereckého CD Clubu. Pekelná atmosféra si tentokrát uzmula termín 20. listopadu a vy se znovu můžete těšit na celovečerní rock-metalový mejdlo. Předpokládaný start v 19 hodin. Bude to jízda, tak neváhejte a doražte zaplnit CD Club až po střechu.

  Pro
  4
  So
  Winter DanGar Six Fest 2021 – bude upřesněno v Parkhotel Smržovka
  Pro 4 @ 17:00 – 22:00
  Pro
  25
  So
  Zlatý Jelen 2021 v Sál restaurace Zlatý Jelen
  Pro 25 @ 19:00 – 23:45

   

  Po roční pauze se smržovská banda vydá opět na Vánoční nebo předsilvestrovský mejdan (jak chcete) do Zlatého Jelena. Celovečerní zábavová show vypukne v sobotu 25. prosince v 19 hodin. Můžete se těšit na čtyřhodinovou rock-metalovou jízdu v podání DanGar Six. Těšíme se na vás!!!