Sál Chronos,

 tak to bude, nejdražší metalheads, nejbližší štace kapely DanGar Six. Protože došlo k mírným úpravám v „jízdním řádu“ našich vystoupení, byli jsme nuceni přesunout show z restaurace Na Staré Poště na pozdější, zatím blíže neurčený termín. A to z důvodu příprav na halloweenskou noc v jabloneckém Chronosu, která proběhne v sobotu 27.10.2018.  Více info v nejbližších dnech na http://www.chronos-jablonec.cz/. Těšíme se na Vás. RockMetal is not mrtvej!!!

Texty k jednotlivým songům,

 které na bookletu, dá se říct ještě stále nového alba SMETIŠTĚ DĚJIN,chybí, můžete najít v sekci GALERIE/TEXTY. Takže co nejdřív řádně nastudovat a naučit nazpaměť, ať můžete na koncertech zpívat s náma. Budeme to potřebovat. Metal s Vámi!!!

Pozdrav Medvěda

 Náš Medvěd posílá pozdrav z Mácháče. Zároveň se rozhodl, že kytaru Anguse Younga nahradí novými, vylepšenými chůdami, kterými bude udávat tempo a uvolní tak ruce bicmanovi. Na tuto novinku přišel pouze a jen on sám na narozeninovém večírku Ramona a Destroyera. No není to náhoda, když to někomu takhle pálí!!! 🙂

Tady to všechno začalo

 a dodnes běží.
A když už jsme u tý minulosti, tak se opět bude opakovat Medvědův odjezd na výzvědy do ciziny, a to zhruba na tři měsíce. Naši metalheads ale nemusí zoufat, s touto situací jsme se už jednou setkali. Takže my si Medvědovi party mezi sebe rozdělíme a vy se můžete těšit na následující shows:Číst více..„Tady to všechno začalo“

Pozvánka na milířský X.Bierfest

Přijď na milířský Bierfest 1.9. 😉

Pozvánka na Milíře, Dangar Six od 20 do 22hod 🙂

Zveřejnil(a) Dangar Six dne Pátek 24. srpen 2018

Rozhovor pro RockPalace – DanGar Six na Smetišti dějin

Do Jablonce nad Nisou a jeho okolí jsem v době svého mládí ze Semil vyrážel na kapelu Doteky. Že je Jablonec stále rockové město potvrzuje kapela DanGar Six, která se pyšní svojí výbornou prvotinou Smetiště dějin. CD je opravdu výborné a kapela pro mne velká neznámá, tak jsme se rozhodli naši nevědomost napravit a kapelu nejen pro vás vyzpovídat.

Číst více..„Rozhovor pro RockPalace – DanGar Six na Smetišti dějin“