Videoklip k songu Kérovanej,

který spatřil světlo světa v září letošního roku stihl posbírat za dobu své třítýdenní existence již přes 1500 shlédnutí, za což Vám metalheads moc děkujeme a velice si  Vážíme Vaší podpory. 2. oficiální klip kapely můžete vidět na odkazu níže. Metal s Váma!!!  

X. Milířský Bierfest

 Po loňském nezdaru počasí, kdy byl organizátor nucen slavnosti piva zrušit, opět po roce přichází poslední srpnový víkend a s ním spojené tyto pivní hodovánky za doprovodu chutných specialit na grilu. Chybět samozřejmě nebude ani živá muzika a na Milířích tento rok vystoupí kapely BlueGrass Trio, Hluchýmu do vrat, Soumrak, …

Masters Of Rock 2019

 je za námi a nezbývá, než poděkovat všem organizátorům za super přípravu, zvukařům za výbornej zvuk a hlavně naším fans za vytvoření neuvěřitelný atmosféry. Opět to byla jedna velká paráda. Těšíme se na Vás na dalších koncertech a ještě jednou díky za podporu. Metal s Váma!!!

Ještě, než se vypravíme do Vizovic na Masters Of Rock 2019,

 máme pro Vás ohlédnutí na právě proběhnuvší DANGAR SIX OPEN AIR FEST 2019, tedy pátý ročník smržovského rock-metalové festivalu, který se konal tradičně druhý víkend v červnu na Parkhotelu. Děkujeme kapelám Stand Up, Instorm, Sacrastic, Rain a Perseus za vytvoření skvělé hudební scény a hlavně metalheads za vytvoření výborné atmosféry. …

Videoklip Král

 je poprvé nasazen v CI6 hitparádě na stránkách magazínu ATTACKER OF MUSIC rádia METAL HEART ( http://www.attackerci6.cz/ci6-rock-hitparada-zebricek ). Doufáme, že se historický „královský“ videoklip bude líbit a podpoříte nás značným počtem hlasů. Díky moc za Vaši podporu a metal s váma!!!